Дві лампи опором 4 Ом і 6 Ом з'єднані паралельно. Яка сила струму в нерозгалуженій ділянці кола, якщо сила струму в першій лампі 2А?
Срочнооооо!!!!!
- 27.05.2017 11:27
- Физика
Ответы и объяснения 1
R1=4 Ом
R2=6 Ом
I1=2А
I2-?
R=R1*R2/R1+R2=4*6/4+6=2,4Ом
U1=U2=U
U1=R1*I1=4*2=8B
I2=U/R2=8/6=1.3A
- 28.05.2017 11:08