У мережу з напругою 120 В послідовно увімкнені дві лампи, перша з опором 400 Ом, друга з опором 100 Ом. У якій лампі за один й той самий час буде виділятися більша кількість теплоти?
- 13.06.2017 00:43
- Физика
Ответы и объяснения 1
U=120В
R1=400 Ом
R2=100 Ом
t=10с
Q1/Q2-?
Q=I²*R*t
I1=U/R1
I2=U/R2
I1=120/400=0.3A
I2=120/100=1.2A
Q1=I²1*R1*t
Q1=0.3²*400*10=0.09*4000=360Дж
Q2=I²2*R2*t
Q2=1.2²*100*10=1440Дж
Q1
- 13.06.2017 12:17