Три лампочки опорами R1= 2 Ом, R2= 4 Ом, R3= 5 Ом з'єднані паралельно. В першій лампі сила струму дорівнює 2 А. Яка сила струму у другій і третій лампочках?
- 26.10.2017 07:26
- Физика
Ответы и объяснения 1
R1=2 Ом
R2=4 Ом
R3=5 Ом
I1=2А
I2-? I3-?
R=R1*R2*R3/R1*R2+R2*R3+R1*R3
R=2*4*5/2*4+4*5+2*5=40/38=1 Ом
U1=U2=U3=U
U1=I1*R1
U1=2*2=4B
I2=U/R2
I2=4/4=1A
I3=U/R3
I3=4/5=0.8A
- 27.10.2017 15:10