Биіктігі 10 м сарқырамадан 2 минутта 50 м3 су құлап ағады.Су ағынының қуаты қандай?
- 22.10.2017 01:34
- Физика
Ответы и объяснения 1
t=2мин
V=50м3
N=?
N=A/T
A=F×S S=h
F=mg m= p × V
p = 1000кг/м3 g=10Н/кг
m = 1000кг/м3 × 50 м3 = 50000 кг
F = 10 Н/кг × 50000 кг = 500000 Н
А = 10м × 500000Н = 5000000 Дж
N = 5000000Дж : 2мин = 2500000 ВТ
- 23.10.2017 15:00