Температура нагрівника ідеальної теплової машини із циклом Карно становить 157 °С, а температура холодильника 28 °С. Визначте корисну роботу, виконану тепловою машиною, якщо кількість теплоти, що надійшла від нагрівника, становить 40 МДж
- 06.11.2017 15:58
- Физика
Ответы и объяснения 1
кпд=Q1-Q2/Q1
A=Q1-Q2=кпд*Q1=0,3*40=12 МДж
- 07.11.2017 13:09