Період піврозпаду Йоду-131 становить 8 діб. Яка частина від початкової кількості атомів розпадеться через 24 доби?
ТЕРМІНОВО !!!!!!
- 06.07.2017 00:48
- Физика
Ответы и объяснения 1
N/No=1/2^3=1/8
N0=8*N
dN/No=(8*N-N)/8*N=7/8=87,7%
- 07.07.2017 03:41