Задачі. ДУЖЕ ТЕРМІНОВО!!! ДОПОМОЖІТЬ. БУДЬ ЛАСКА)))
1. Рибалка помітив, що за 10 с поплавок здійснив на хвилях 20 коливань, а відстань між сусідніми гребенями хвиль 1,2 м. Яка швидкість поширення хвиль?
2.Від падіння каменя на поверхні води виникли хвилі. Як далеко від спостерігача впав камінь, якщо хвиля дійшла до нього за 5 с, відстань між сусідніми гребенями 0,5 м, і за 5 с до спостерігача дійшло 20 хвиль?
- 19.02.2018 01:10
- Физика
Ответы и объяснения 1
2. принцип тот же находим частоту ню=20/5=4 гц V=0,5*4=2м/с S=V*t=2*5=10 метров
- 20.02.2018 18:14