Сила струму в провіднику дорівнює 0,6 А при напрузі 42 В. Чому дорівнює опір цього провідника? Яка формула?
- 15.05.2018 00:03
- Физика
Ответы и объяснения 1
R=U/I
R = 42/0.6=42*(10/6)=(6 і 42 скорочуємо)=7*10=70 Ом
Відповідь:опір провідника становить 70 Ом.
- 15.05.2018 11:34