Точка рухається по колу так, що залежність кута повороту від часу виражається рівняннм а=0,6+2t+t^2, де кут виражений в радіанах, а час в секундах. Визначити кутове прискорення.
а)0,6
б)4
в)2
г)3
- 17.04.2018 15:57
- Физика
Ответы и объяснения 1
А=(0,6+2t+t^2)''=(2+2t)'=2 м/с2
Ответ 2м/с2(в)
- 19.04.2018 00:42