У балоні радіолампи об’ємом 10-4 м3 знаходиться 4,1 ·1014 молекул азоту. Знайдіть середню квадратичну швидкість молекул газу якщо тиск у лампі 13,3 мПа.
- 15.03.2018 10:20
- Физика
Ответы и объяснения 1
V=sqrt(3*P/m0*n)
Подробно:
1) n=N/V=4,1*10^14/10^-4=4,1*10^18 м-3
2) m0=M/Na=28*10^-3/6*10^23=4,67*10^-26 кг
3) V=sqrt(3*13,3*10^-3/4,1*10^18*4,67*10^-26)=456 м/с
- 16.03.2018 02:00