Щоб розтягти недеформовану пружину на 5 см треба прикласти силу 15 H.Якою є жорсткість пружини?
- 15.07.2018 11:46
- Физика
Ответы и объяснения 1
15= k*0.05
k=15/0.05=300
Предварительно нужно см перевести в м, ибо система СИ.
- 16.07.2018 13:15