Дві частинки рухаються назустріч одна одній Швидкість першої частинки 0,9с, другої 0,6 с.Знайдіть швидкість зближення частинок у системі відліку, яка пов'язана з однією з частинок
- 02.10.2017 11:13
- Физика
Ответы и объяснения 1
V=V1+V2/(1+V1*V2/c)=1.5*c/(1+0,54)=1,5*c/1,54=0,974*c
- 03.10.2017 09:09