Чому дорівнює маса лантуха з зерном якщо на нього діє сила тяжіння 0,49 кН?(g=9.8H/кг)
- 11.05.2017 22:04
- Физика
Ответы и объяснения 1
F= mg
Масса m=F/g
Силу переводим F=0.49kH= 490H
m=490÷ 9.8= 50 кг
Ответ 50 кг
- 12.05.2017 19:26