На який видстани потрибно розмістити два заряди 5 нКл и 6нКл шоб воны видштовхнулысь з сылою 0,12 мН
- 12.05.2018 13:07
- Физика
Ответы и объяснения 1
R=sqrt(k*q1*q2/F)=sqrt(9*10^9*6*10^-9*5*10^-9/0,12*10^-3)=16,4*10^-3 м
- 13.05.2018 14:12