З якою швидкістю мав би рухатися легковий автомобіль маса якого 1.5 т щоб у нього був такий самий імпульс як у вантажівки масою 9т що рухається зі швидкістю 54м/год?
- 27.11.2017 18:01
- Физика
Ответы и объяснения 1
========
p1=p2
m1*v1=m2*v2
v1=m2*v2/m1=9*15/1.5=90 м/с (324 км/ч)
===================================
- 28.11.2017 10:52