Физика, помогите ,нужно именно решение
Сила струму у горизонтально розташованому провіднику завдовжки 20 см і масою 4 г дорівнює 10А.Знайти індукцію (модуль і напрямок) магнітного поля, в яке потрібно помістити провідник, щоб сила тяжіння урівноважилася силою Ампера
- 25.03.2017 12:35
- Физика
Ответы и объяснения 1
====
m*g=I*B*L
B=m*g/(I*L)=4*10^-3*10/(10*0.2)=0.02 Тл
=========================
- 26.03.2017 12:21