Поїзд пойшов першу половину шляху зі швидкістю v1=72 км/год ,другу половину шляху зі швидкістю 36км/год .Визначте середню швидкість поїзду на всьому шляшу?
- 10.05.2018 16:16
- Физика
Ответы и объяснения 1
s=s1+s2=0.5s+0.5s
t=t1+t2
t1=0.5s/v1
t2=0.5s/v2
vcp=s/t=s/(t1+t2)=s/(0.5s/v1+0.5s/v2) Сократим на s
vcp=1/(0.5/v1+0.5/v2)=v1*v2/[0.5(v1+v2)]=2*v1*v2/(v1+v2)=2•72•36/(72+36)=5184/108=48 (км/ч)
- 11.05.2018 18:38