М’яч масою 0,8 кг піднімається з дна озера з прискоренням 2 м/с2 . При цьому сила Архімеда, що діє на м’яч, становить… A) 1,6 Н B) 2,8 Н C) 8 Н D) 9,6 Н
- 14.07.2017 14:30
- Физика
Ответы и объяснения 1
Fархимеда = ma+mg
Fархимеда= m(a+g) = 0.8*(2*10) = 9.6 H
Прошу)
- 15.07.2017 11:24