Колесо велосипеда має діаметр 50 см.З якою швидкістю рухається велосипедист,якщо воно обертається з частотою 120об/хв? Який період обертання колеса?
- 04.08.2017 17:34
- Физика
Ответы и объяснения 1
S=120*157=18840cm=188.4m
v=188.4/60=3.14m/s
t=120/60=2об/с
- 05.08.2017 22:24