ПОМОГИТЕ СРОЧНО!!!!!!ДАЮ 20 БАЛОВ
Людина робить 5 кроків за 3 с.Довжина кроку становить 75 см.скількі часу тратить людина на подолання 6 км 750 м.
ПОМОГИТЕ ПОЖАЛУЙСТА
- 03.09.2017 00:33
- Физика
Ответы и объяснения 1
375/3=125 за 1 сек
6750м=675000см
675000/125=5400 сек
5400/60=90 мин=1,5 часа
- 04.09.2017 11:27