Яка початкова швидкість шайби, якщо вона зупинилась, через 40м? Коефіцієнт тертя шайби об лід 0,05.
- 04.10.2017 00:40
- Физика
Ответы и объяснения 1
V=sqrt(2*u*g*S)=sqrt(2*0,05**10*40)=6,32 м/с
- 06.10.2017 00:18