На занурену у воду деталь масою 2 кг діє виштовхувальна сила, з якою силою потрібно тримати деталь,щоб вона не потонула
- 26.02.2018 18:08
- Физика
Ответы и объяснения 1
Fвиштовхувальна+F>_Fтяжіння
Fвишт.+F>_mg
Fвишт.+F>_2*10
Fвиш.+F>_20(H)
F>_20-Fвиш.=20-10=10(Н)
Отже з силою, яка більша або рівна за 10 Н.
- 27.02.2018 13:20