Електрична лампа увімкнена в мережу напругою 127 В яка робота виконається при переміщенні заряду 100 кл
- 08.11.2017 14:42
- Физика
Ответы и объяснения 1
Лампа работает под напряжением 127 В???
A=q*U=100*127=12700 Дж
- 09.11.2017 00:04