Визначити діаметр ґрунтового капіляра, якщо висота підняття води у ньому 125 мм.
- 08.10.2017 07:19
- Физика
Ответы и объяснения 1
Высота поднятия воды:
h = 2*σ / (ρ*g*r)
Радиус капилляра:
r = 2*σ/(ρ*g*h)
σ=73*10⁻³ Н/м
ρ=1000 кг/м³
h= 0,125 м
Имеем:
r = 2*73*10⁻³ / (1000*10*0,125) ≈ 1,17*10⁻⁴ м
Тогда диаметр:
d=2*r = 2,34*10⁻⁴ м = 0,234*10⁻³ м ≈ 0,23 миллиметра
- 09.10.2017 11:37