Визначити силу струму в колі яке складається з джерела струму що має ерс 12 в і внутрішній опір 0.5 ом та реостата опір якого 5.5 ом
- 05.02.2018 22:58
- Физика
Ответы и объяснения 1
Сила струму визначається за ф-ю: I=E/R+r де Е- е.р.с.
R=5.5om r=0.5om I=12/5.5+0.5=2A
- 06.02.2018 15:49