Під дією якоїсь сили візок,рухаючись із стану спокою .пройшов шлях 40 см.Коли на візок поклали вантаж 200 грам,то під дією тої самої силиі за той самий час візок пройшов із стану спокою шлях 20 см.Яка маса візка?
- 10.03.2018 08:02
- Физика
Ответы и объяснения 1
S1 = a1*t^2/2
m1*a1=F
S2 = a2*t^2/2
(m1+m2)*a2=F
******************
m1 - ?
***************
a1=(F/m1)=2S1/t^2
a2=(F/(m1+m2))=2S2/t^2
*******************
S1/S2 = (m1+m2)/m1=1+m2/m1
m1=m2/(S1/S2-1)=0,2/(0,4/0,2-1) кг = 0,2 кг
- 12.03.2018 00:16