На відстані R від центру Землі на тіло діє сила тяжіння F. Чому буде дорівнювати сила тяжіння,що діє на тіло на відстані 5R від центру Землі?
а
- 22.07.2017 03:17
- Физика
Ответы и объяснения 1
F1=G*m*M/R² на Земле
F2=G*m*M/(5*R)² на высоте 5R
F1/F2=25 Уменьшится в 25 раз
==================
- 23.07.2017 00:31