Автомобіль 3 км рухався зі швидкістю 40 км за год і потім ще 3 км - зі швидкістю 60 км за год. Яка середня швидкість руху автомобіля на цьому шляху?
- 07.04.2018 13:39
- Физика
Ответы и объяснения 1
Vср = (l1+l2)/(t1+t2)
t1=3/(40/60) = 5 минут
t2=3/(60/60)= 1 минута
Дальше выводи сам, все формулы у тебя есть
- 08.04.2018 14:16