На скільки збільшиться внутрішня енергія 200г води,якщо, їїнагріти від 10 до 25 градусів?
- 10.06.2018 18:57
- Физика
Ответы и объяснения 1
Дано:
c= 4200 Дж/(кг*С°)
m=0,2 кг
Δt=(25-10)=15C°
Найти:
Q - ?
Решение:
Q = cmΔt
Вычисление:
Q = 4200 Дж/(кг*С°) * 0,2 кг * 15С° = 12 600 Дж = 12,6 кДж
Ответ: 12,6 кДж.
- 11.06.2018 21:31