Як зміниться сила взаємодій між двома зарядженими кульками, якщо значення заряду кожної кульки збільшиться у 4 рази, а відстань між ними зменшиться у 2 рази?
- 22.02.2018 12:37
- Физика
Ответы и объяснения 1
До изменения: F1=k*q1*q2/R2
После F2=k*4*q1*4*q2/(0,5*R)^2=64*k*q1*q2/R^2
F2>F1 в 64 раза.
Ответ: увеличится в 64 раза.
- 23.02.2018 13:55