З якою силою взаємодіють два точкові заряди 2 нКл і 4 нКл, що знаходяться на відстані 3 см?
- 22.08.2017 02:24
- Физика
Ответы и объяснения 1
По формуле F=k*q1*q2/r^2
Подставляя величины в формулу получаем F=9*10^9*2*10^-9*4*10^-9/9*10^-4=8*10^-5
- 23.08.2017 23:45