Швидкість руху човна відносно води в n разів більша, ніж швидкість течії річки. У скільки разів довше човен пливе між двома пунктами проти течії, ніж за течією?
n=2
n=11
- 07.02.2018 00:13
- Физика
Ответы и объяснения 1
Час проти течії t1=s/(nv-v)=s/(v(n-1)).
Час за течією t2=s/(nv+v)=s/(v(n+1)).
t1/t2=(n+1)/(n-1)
- 07.02.2018 19:45