Знайти кількість молекул в посудині місткістю 3.81 л, температурі 27 градусів цельсія і тиску 10^-9 Па.
- 05.05.2018 08:41
- Физика
Ответы и объяснения 1
V = 3,81*10⁻³ м³
Т = 300 К
Р = 10⁻⁹ Па
P = n*k*T, n = N / V => P = N*k*T/V => N = P*V/(k*T)
P = 10⁻⁹ Па * 3,81*10⁻³ м³ / (1,38*10⁻²³ Дж/К * 300 К) ≈ 9,20*10⁸
- 06.05.2018 07:19