У посудину з водою об'ємом 50 см кубічних занурили повністю залізний брусок масою 7,8 кг на скільки підніметься рівень води, вода не виливається
Помогите плиз, буду признателен
- 25.06.2017 05:08
- Физика
Ответы и объяснения 1
=m/po(железа) V=S*h
m/po(железа)=S*h откуда h=m/po(железа)*S=7.8/7800*0.00050=
вычисли и запиши ответ
- 26.06.2017 22:45