Соснова колода спливла з дна водойми. Виштовхувальна сила виконує при цьому роботу 6кДж. яка маса колоди, якщо глибина водойми 4 м?
- 08.05.2017 03:59
- Физика
Ответы и объяснения 1
A=Fh, отсюда F=A/h=6000Дж/4м=1500Н. F=P=mg, отсюда m=F/g=1500Н/10Н/кг=150кг.
Ответ;150кг.
- 09.05.2017 16:15