Биіктігі 20м сарқырамадан 5минутта 30м(куб)су ағады.Су ағынының қуаты қандай
- 12.09.2018 04:21
- Физика
Ответы и объяснения 1
Бер: H=S=20 м
t=5мин=300c m=30м^3=30т=3*10^5кг.
N=?
N=A/t=FS/t=mgs/t.
N=3·10^5 кг·9,8Н/кг·20м/ 300с=196000Вт=196кВт.
н
- 13.09.2018 22:34