Скільки потрібно спалити камяного вугілля , щоб виділилося 135 МДж теплоти? Питома теплота згорання камяного вугілля 2,7*10 в 7 степені Дж/кг
- 15.06.2018 05:27
- Физика
Ответы и объяснения 1
Дано Q=135*10^6 Дж q=2,7*10^7 Дж/кг m- ?
m=Q/q=13,5*10^7/2,7*10^7=5 кг
Ответ m=5 кг ВУГИЛЛЯ
- 16.06.2018 02:11