На менший поршень гідравлічної машини, площа якого 2 см2, діє сила 5000 мН. Яку силу тиску буде створювати більший поршень, площа якого 100 см2?
- 03.04.2017 15:05
- Физика
Ответы и объяснения 1
1) 100 cм кв. в 50 раз больше площади меньшего поршня 2 см кв.; значит сила, действующая на большой поршень тоже в 50 раз больше.
2)5000 мН=5 Н; (меньший поршень), 5 Н*50=250 Н - сила, действ. на больший поршень. F2/F1=S2/S1.
- 04.04.2017 18:52