На цоколі вольфрамової лампи розжарювання написано 220 В і 150 Вт Визначити опір нитки розжарення при 200оС Температурний коефіцієнт опору 4,6∙10-3 K-1
решите побыстрееее плззз
- 02.07.2017 22:46
- Физика
Ответы и объяснения 1
T=273+200=473 K U=220 B P=150 Вт α=4*10^-3 R=?
P=U²/Ro R=Ro*(1+α*T)=U²*(1+α*T)/P=220²*(1+4.6*10^-3*473)/150=1025 Ом
=================
- 03.07.2017 10:49