Площа малого поршня гідравлічної машини 15 см2, великого — З дм2. Визначте масу вантажу, який можна підняти за допомогою цієї машини, приклавши до малого поршня силу 200 Н.
- 10.09.2017 16:13
- Физика
Ответы и объяснения 1
S1=15 см2 S2=300 см2 F1=200 H F2=?
F1/S1=F2/S2 F2=F1*S2/S1=200*300/15=4000 H
=================
- 11.09.2017 13:14