Вантаж піднімають за допомогою нерухомого блоку, прикладаючи силу 300 Н. Яка маса вантажу, якщо ККД становить 70 % ?
- 22.06.2018 10:46
- Физика
Ответы и объяснения 1
F=300 H η=0.7 (70%) m=?
η=m*g*h/(F*s) h=s (неподвижный блок не дает выигрыша)
m=η*F/g=0.7*300/10=21 кг
=========
- 23.06.2018 19:41