Потужність двигуна підйомної машини 4 КВт.Який вантаж вона може підняти на висоту 15 м за 2 хв ?
- 24.07.2018 22:41
- Физика
Ответы и объяснения 1
P=4*10^3 Вт h=15 м t=2 c m=?
P=F*v=F*h/t=m*g*h/t
m=P*t/(g*h)=4000*2/(10*15)=53.3 кг
=================
- 25.07.2018 15:50