Скільки води можна нагріти від 20 градусів цельсія до кипіння, передавши їй кількість теплоти 16,8 кДж
- 23.11.2017 15:53
- Физика
Ответы и объяснения 1
Q=c*m*(t₂-t₁);
m=Q/c*(t₂-t₁);
m=16800/4200(100-20)=0,05(кг).
Ответ: можно нагреть m=0,05кг или 50гр. воды.
- 24.11.2017 07:11