Потужність, яка підводиться до первинної обмотки трансформатора, дорівнює 110 кВт, сила струму у вторинній обмотці — 20 А. Якою є напруга на виході трансформатора, якщо ККД трансформатора 88 %? Помогите пожаоуйста, очень нужно
- 18.07.2017 23:57
- Физика
Ответы и объяснения 1
Дано P1=110 кВт I2=20А КПД=88% U2- ?
КПД=P2*100%/P1
P2=P1*0,88=110*0,88=96,8 кВт
P2=I2*U2
U2=P2/I2=96800/20=4840 В
- 19.07.2017 05:55