Розв'яжіть задачу: За допомогою нерухомого блока підіймають вантаж, для цього прикладають силу F. ККД блока дорівнює 90%. Знайдіть масу вантажу, якщо F=500Н.
- 25.04.2018 20:06
- Физика
Ответы и объяснения 1
КПД=0,9 (90%) F=500 H m=?
КПД=m*g*h/(F*h) m=КПД*F/g=0.9*500/10=45 кг
==================
- 26.04.2018 13:39