У залізній коробці масою 400 г перебуває олово 200 г з температури 32°С, яка кількість теплоти потрібна щоб розплавити олово
- 02.09.2018 08:58
- Физика
Ответы и объяснения 1
Дано
m1=400 г =0,4 кг
m2=200 г=0,2 кг
c1=460 Дж\кг*С
c2=250 Дж\кг*С
λ=5,9*10^4 Дж\кг
t1=32 С
t2=232 С
Найти
Q-?
Решение
1) На нагревание коробки пошло количество теплоты
Qk=c1*m1*(t2-t1)
Qk=460*0,4*(232-32)=460*0,4*200 =36800 (Дж)=36,8 (кДж)
2)На нагревание и плавление олова была затрачена энергия
Q=c2*m2*(t2-t1)+λ*m2
Q=250*0,2*(232-32)+0,2*5,9*10^4=10000+11800=21800 (Дж) =21,9 (кДж)
- 03.09.2018 03:42