Много баллов! Срочно!Сполучені посудини являють собою U-подібну трубку з постійною і однаковою площею поперечного перерізу колін. В посудину налита ртуть. В праве коліно доливають воду, висота стовпчика якої 15 см. Знайдіть різницю між рівнями ртуті в правому та лівому колінах після доливання води.
- 23.04.2018 08:31
- Физика
Ответы и объяснения 2
Пусть p1-плотность ртути, p2- плотность воды.
p1*g*h1=p1*g*h2=p2*g*h
(h2-h1)*p1*g=p2*g*h
h1-h2=p2*h/p1=1000*15/13600=1,1 см
- 24.04.2018 02:57
Пусть p1-плотность ртути, p2- плотность воды.
p1*g*h1=p1*g*h2=p2*g*h
(h2-h1)*p1*g=p2*g*h
h1-h2=p2*h/p1=1000*15/13600=1,1 см
- 25.04.2018 05:51