На тіло об'ємом 40 см3 повністю занурене в рідину,діє архімедова сила 0.48Н.Визначте густину рідини
- 03.09.2018 22:34
- Физика
Ответы и объяснения 1
V=40 см3=40*10^-6 м³,
Fa=0,48Н
ρ-?
Fa=ρgV,
ρ=Fa/(Vg),
ρ=0,48/(40*10^-6*10)= 0,0012*10^6 кг/м³=1200 кг/м³.
- 04.09.2018 16:38