СРОЧНО...30 БАЛІВ
Рішити задачу-Дано...
Яка сила діє на пружину до якої підвісили чавунний брусок розмірами 10*8*5см.
- 09.07.2018 20:08
- Физика
Ответы и объяснения 1
Дано:
V= 10 * 8 * 5 cм3 = 400 см3
Pл = 8,5г/см3
g = 9,8 H/кг
P-?
решение:
сила, с которой растянута пружина, равна весу бруска
m=8,5г/см3* 400 см3= 3400 г = 3,4 кг
Р = 3,4 кг* 9,8 Н/кг=33,32Н ≈33,3 н.
- 01.01.1970 00:00