ДАЮ 35 БАЛІВ ЗА ПРАВИЛЬНУ ВІДПОВІДЬ
За 10 хв. у гальванічній ванні виділилось 0.67 срібла. Яку силу струму показував амперметр, увімкнений послідовно з ванною, якщо електрохімічний еквіалент срібла 1,12 х 10-6(кг\кл) ?
- 03.04.2018 00:47
- Физика
Ответы и объяснения 1
T=10 хв=600 c, m= 0,67 г=0,67*10^-3 кг, k=1,12 *10^-6(кг\Kл).
I-?
m=kIt, I=m/(kt),
I=0,67*10^-3/(1,12 *10^-6*600) = 1 A.
- 03.04.2018 22:59